senin adresin: Louis Vuitton Binası

Bostan Sokak No: 15 Teşvikiye Nişantaşı, İstanbul, Türkiye
Katlar 5 & 6, Louis Vuitton Binası

İş hayatında kazananların ihtiyaç duydukları:

Kişi başına 12 metrekare ortak alan ile, sektör ortalamasının tam 3 katı

Pazarlama malzemeleriniz için prestijli bir adres - Louis Vuitton Orjin Building
Sizinle benzer hayallerin peşinde olanlardan oluşan bir topluluk
O çok önemli gelen aramayı, asla kaçırmama durumu
50,000 kişinin üzerindeki hayalperest topluluğa ulaşma, işbirliği yapma ve sosyalleşme imkanı
Her masadan tek tuş ile çıktı alabilme imkanı
İhtiyacınız olduğunda bir resepsiyonist
%99.99 bağlantı sürekliliği garantisi veren, yüksek hızlı ve güvenli internet
Sekreterler
1 aylık teminat bedeli

5 & 6 Kat, Louis Vuitton Orjin Binası hakkında

5 & 6 Kat, Louis Vuitton Orjin Binası hakkında

WiFi olanakları, lokasyon ve topluluğun da dikkate alınarak dizayn edildiği, dünya çapında EN İYİ esnek çalışma alanı

 • Orjin Building, Türkiye’nin en pahalı, dünya'nın ise en pahalı ilk 10 alışveriş caddesinden biri olan Abdi İpekçi Caddesi üzerinde Nişantaş gibi prestijli semtte yer almaktadır.
 • Binanın çeşitli imkânları, büyük bankalar, 5 yıldızlı oteller ile İstanbul'un lüks moda bölgesi ve Macka parkı ile çevrilidir.
 • Abdi İpekçi caddesinde müşterilere çeşitli öğle yemeği molası seçenekleri sunan ofislerden kısa bir yürüyüş mesafesindedir.
 • Rakipsiz Çalışma alanı: Paylaşımlı ve Kişiye Özel Masalar aylık 1,750 TL’den itibaren. Sanal Ofisler ise aylık 280 TL’den itibaren.
 • Etkileyici yönetim kurulu salonları, toplantı salonları, ayrıcalıklı mutfak – Türkiye’deki en iyi hazır ofis.
 • Bu sizin adresiniz olabilir
  Bu sizin adresiniz olabilir

LOKASYON DETAYLARI:

 • HAVALİMANI:Atatürk Havalimanı arabayla 45 dakikalık bir mesafededir.

 • Metro: Osman Bey metro istasyonuna yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır ve Hacıosman- Yenikapı(M2) metro hattından sonra Yenikapı- Havalimanı(M1A) metrosu ile Havalimanına ulaşabilirsiniz.

 • TAKSİ: Taksiler 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Ekip üyelerimizden biriyle hemen görüşmek için, +90 212 373 9400 numaralı telefondan bizi arayınAmacınız başarmaksa tanışın, test edin ve deneyin!Boş vaatlere kanmayın!

İşiniz için en doğru kararı, aşağıdaki soruların cevaplarını bilirseniz verebilirsiniz.

Internete hemen bağlanmak isteyin - Ne kadar sürer?
Sağlayıcının Tier-1 olup olmadığını sorun.
İndirme hızlarını kontrol etmenize izin verilmesini isteyin. 
Teknoloji Destek ekibi ile görüşmek isteyin: Şirket bünyesindeler mi yoksa dışarıdan mı destek sağlıyorlar?
Bir telefon numarası talep edin, böylece hizmet almadan önce deneme şansınız olur. 
Çağrı dakika ücretlendirme detaylarını talep edin
Size özel Resepsiyonistiniz ile tanışmak isteyin. Resepsiyonist işinizin ilk izlenimi.
Olağanüstü durum prosedürleri hakkında soru sorun.
Dahili telefonlarınızın diğer lokasyonlara ücretsiz arama yapıp yapmadığını öğrenin
Kablosuz internetin güvenli olup olmadığını öğrenin
Şirket ağınız için ne çeşit bir güvenlik duvarı kurulabileceğini sorun.
Sağlayıcınızın şeffaflık kurallarını görmek isteyin.
Arayanlar sesli mesaj kutunuz üzerinden 1'i tuşlarsa cep telefonunuza bağlanabilir mi öğrenin.
Bağlantılarınızın aylık maliyetine eşit oranda ücretsiz arama alıp alamayacağınızı sorun.
Telefon faturanızın herhangi bir telekomünikasyon şirketine göre %20 daha düşük gelip gelmediğini öğrenin.

SSS

Bir Servcorp müşterisi olarak, Paylaşımlı Masa yada Özel Masa seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Ortak çalışma, farklı şirketlerden insanların özel bir ofiste çalışmak yerine açık bir ortak alanı paylaştığı yeni bir çalışma alanı tarzıdır. Ortak çalışma, çalışmak için daha iyi bir yer ve daha iyi bir çalışma yolu yaratmakla ilgilidir; Diğer benzer düşünen profesyonellerle alan paylaşmak yalnızca daha dinamik bir çalışma ortamı oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda normal bir ofis alanından çok daha uygun maliyetlidir. Servcorp Ortak Çalışma alanları, size aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli çalışma ortamları sunar. Kaliteli deri kanepelerimizden birinde, dörtlü kabin koltuklarından birinde Küçük bir ekip toplantısı yapmaktan, birinci sınıf kahve ve çayımızdan uzak kalmamak için bar tezgahında veya kendi kişisel masanızda çalışmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz. Emin olun çalışma tarzınıza uyacak bir alanımız mevcuttur. Ortak çalışma alanlarımızın çoğu ses yalıtımlı telefon kabinleri ile donatılmıştır, bu nedenle önemli veya özel bir görüşmeniz varsa sizi duyabilecek olan insanlar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Servcorp Coworking, fikirlerinizi yansıtmak ve daha verimli çalışmak için sizi küresel profesyonellerden oluşan meslektaş ağına bağlar.

Servcorp Coworking'in ayrıcalıklı avantajlarından bazıları, Coworking sağlayıcılarında genellikle bulunmayan isteğe bağlı olan iş destek hizmetlerine de sahip olmanızdır. Örneğin, iş yeriniz olarak Servcorp adresini kullanarak yeni kurulan şirketinizi yasal olarak kaydettirme veya kargo - postanızı Servcorp'un organize etmesini sağlama seçeneğiniz vardır. Ayrıca, yerel bir iş telefon numarasının istediğiniz şekilde yanıtlanmasını ve cep telefonunuza, evinize veya istediğiniz herhangi bir numaraya aktarılmasını da sağlayabilirsiniz.

Servcorp'un Coworking Alanları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Paylaşımlı masa müşterisi olarak, mesait saatleri içerisinde, ortak çalışma alanında herhangi bir masa veya kabin koltuğu seçebilirsiniz - sadece dizüstü bilgisayarınızı getirin ve işe koyulun. İlk gelen, en iyi yeri alır!

Özel masa müşterisi olarak, 365 gün, 7/24 kullanabileceğiniz size özel masanıza, paylaşılan bir ofis alanında sahip olabilirsiniz. Genel olarak özel masa alanında 5 ila 15 masa bulunur, ancak diğer çalışma alanlarını da kullanmakta özgürsünüz.

 • Bulunduğunuz lokasyondaki coworking alanlarına erişim
 • Güvenli ve yüksek hızlı Wi-Fi
 • Ziyaretçilerinizin ortak çalışma alanına erişimi, baskı veya diğer ekip hizmetleri için kullanabileceğiniz Aylık Kuponlar
 • Herhangi bir masadan veya oturma kabininden çıktı alabilme
 • Tüm sekreterya ekibine erişim ve yerel BT yardımı
 • Düzenli Topluluk etkinlikleri ve Happy Hour'lar
 • Sınırsız self servis espresso kahve, Twinings çay çeşitleri ve detox suyu
 • İşbirliği yapmak, ürün veya hizmetlerinizi pazarlamak veya yalnızca sosyalleşmek için 50,000'den fazla üyeden oluşan Servcorp topluluğu

Müşteriler, sektör lideri bir ISP'ye ve ana bilgisayar izolasyonuna fiber optik kablolama kullanan hızlı ve güvenli Wi-Fi'ye sahiptir. Hız ve güvenliğe oldukça yüksek yatırımlar yaptık ve müşterilerimize iki Wi-Fi seçeneği sunuyoruz. Ücretsiz Wi-Fi'miz endüstri standardından daha iyi ve daha hızlı çalışır ve paylaşılan bir parola ile korunur. Güvenli Wi-Fi seçeneğimiz, kendi benzersiz oturum açma bilgileriniz ve şifrenizle güvence altına alınmıştır, ışık hızındadır ve son derece güvenli bir İnternet deneyimi için en yüksek endüstri standardı AES şifreleme teknolojisine sahiptir. Aylık küçük bir ek ücret karşılığında, güvenlik konusunda içiniz rahat olabilir ve daha yüksek hızlara sahip olabilirsiniz.

Kesinlikle! İşletmenize veya iş tarzınıza yardımcı olacak bir dizi isteğe bağlı hizmet vardır: 10 dakika kadar kısa bir süre için bile rezerve edebileceğiniz özel toplantı odası hizmetlerinden, sekreterya veya BT desteğine kadar. Servcorp'un iş destek hizmetleri sağlamadaki uzun deneyimi, size kendi işinizi büyütmeye odaklanma özgürlüğü verir.

En popüler isteğe bağlı hizmet, kurumsal adresiniz olarak 5 yıldızlı adresimizi kullanmak VE / VEYA aramalarınızı yanıtlamak için bir resepsiyon görevlisi ile sabit hatlı bir telefon numarasının keyfini çıkarmaktır.

Her Ortak Çalışma Alanı Üyesi, ortak çalışma salonuna erişim (ziyaretçileriniz için veya dünya çapındaki diğer Servcorp lokasyonlarında kullanmak üzere), baskı veya sekreterlik desteği için kullanılabilecek aylık Kuponlar alır. Her ay, bir Paylaşımlı Masa Üyesi 125 TL değerinde ve Özel Masa üyesi 312.5 TL değerinde kupon alır.

Hayır. Kuponlar verildiği ay kullanılmalıdır.

kullanmaktan çekinmeyin. Ek Kuponlar da satın alabilirsiniz (Yarım gün 75 TL veya tam gün 150 TL).

Hayır. Üyemiz her zaman konuğuna eşlik etmelidir.

Kuponlarınızı misafirleriniz için kullanıyorsanız, sıradan toplantılar için çalışma alanını kullanabilirsiniz. Özel toplantılar için bir toplantı odası rezerve etmeniz gerekir. Hiç bir üyemize ücretsiz toplantı alanı sunmuyoruz, ancak lokasyonlarımızı rekabetçi bir fiyatla çevrimiçi olarak rezerve edebilirsiniz - bu şekilde bir toplantı odanız olduğundan emin olabilirsiniz. Kullandıkça ödersiniz. Skype veya telefon toplantıları için tek kişilik telefon kulübelerimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz (her lokasyonda mevcut değildir).

Evet, bir Cisco IP video telefonu, çalışma alanındaki her masada kullanılabilir. Yapılan aramalar ayrıca ücretlendirilecektir. Yerel telefon numarası seçeneğine abone olduysanız, masadaki işaretli Cisco IP telefonu, akıllı telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla otomatik olarak yerel numaranıza yapılandırılacaktır (yalnızca belirli lokasyonlarda). Herhangi bir masadaki Cisco IP telefonunda kendi numaranızı kullanarak telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

 • Paylaşımlı Masa:
  • Ses yalıtımlı telefon kabinlerimizde bulunan tüm telefonlara erişin
 • Özel Çalışma Masası:
  • Özel bir telefon numarası için başvurabilir ve Özel Masanızda aylık ücretsiz arama seçeneği (herhangi bir yöne) ile kendi Cisco IP video telefonunuz olabilir.
 • Paylaşımlı Masa
  • Kiralık dolaplar
 • Özel Masa
  • Müşteriler, kendilerine ait kilitlenebilir bir saklama dolabına sahiptir

Evet, Aylık Kuponlarınızı kullanırken, şehir dışındaki herhangi bir Servcorp çalışma alanına, dünyanın dört bir yanındaki 150’den fazla yerde erişebilirsiniz. Çalışma alanlarının boyutları farklılık gösterebilir ve her lokasyonun dekorasyonu birbirinden farklıdır.

Servcorp hizmetlerini ve kalitesini tam olarak tecrübe edebilmeniz için kendiniz görmeniz gerektiğine inanıyoruz. Lütfen bizden bir tur talebinde bulunun, sizin için uygun bir lokasyonumuzda ofis turu ayarlamaktan mutluluk duyacağız.

Aydan aya yapılabilmektedir, bu nedenle çok esnektir.

 • Paylaşımlı Masa
  • Paylaşımlı Masa üyeliği için kredi kartıyla ödeme yaparken depozito ödenmesi gerekmez. Ancak banka havalesiyle ödeme yapmayı tercih ediyorsanız depozito teminatı gereklidir.
 • Özel Masa
  • Özel Masa sözleşmesi ile 1 aylık depozito teminatı alınmaktadır. Üyeliğinizle ilgili ödenmemiş herhangi bir ücret bulunmaması koşuluyla depozito teminatı tamamen iade edilebilir

Tüm ortak çalışma alanı üyelikleri için bir defalık kurulum ücreti vardır.

Sözleşmenizin süresine bağlıdır. Sözleşmeniz 6 veya 12 ay taahhütlü ise taahhüt süresi içinde iptal edilememektedir. Aylık olarak başlatılmış olan tüm coworking üyeliklerinde ise bir ay öncesinden iptal bildirimi gerekmektedir. Bir ay önceden iptal bildiriminde bulunursanız, iptaliniz bir sonraki ayın son günü geçerli olur.

Çerez

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. servcorp.com.tr'u kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.